KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14204064
nr 1420 4064
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, "Ingen är rädd för vargen". Signerad, numrerad 67/90, daterad 1983. Bildmått: 50x39, yttermått inklusive ram: 76x65 cm
Utrop:
500 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:22:42
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström